Parking Frenzy - Mega Driver

Android için Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Games2win.com
Büyük bir okul otobüsü veya yangın aracı ile sürüş keyfi yapmanın nasıl olduğunu öğrenmek ve harika bir sürüş keyfi yapmak istiyorsanız Android sistemlerinizde kullanabileceğiniz bu Parking Frenzy - Mega Driver oyununu rahatlıkla kullanabilir ve doğru bir

Büyük bir okul otobüsü veya yangın aracı ile sürüş keyfi yapmanın nasıl olduğunu öğrenmek ve harika bir sürüş keyfi yapmak istiyorsanız Android sistemlerinizde kullanabileceğiniz bu Parking Frenzy - Mega Driver oyununu rahatlıkla kullanabilir ve doğru bir şekilde park etmenin heyecanını yaşayabilirsiniz.

Bu harika oyun içerisinde inanılmaz bir sürüş keyfi yaşayacak ve direksiyon hakimini kontrol altında tutacaksınız. Şehrin içerisinde büyük okul otobüsünü kullanmanın gerçekte ne kadar da kolay olmadığını görecek ve park ederken oldukça zorlanacaksınız. 

Her yaştan kullanıcının sürüş keyfi yaşaması için tasarlanmış bu uygulama sayesinde hem şehir içinde büyük bir araçla gezintiye çıkacak daha sonra da aracınızı park edeceksiniz. 7 farklı mega boy araçtan istediğinizi seçerek şehirde gezebilir ve trafikte hiç bir kaza ve darbe almadan diğer seviyelere geçebilirsiniz. 100'den fazla seviyesi ile hem eğlenecek hem de harika vakit geçireceksiniz. 

Parking Frenzy - Mega Driver indir